نقش تابلو ها در طراحی دکوراسیون داخلی

فضاهای زیادی در خانه وجود دارد که خیلی وقت ها بی استفاده می مانند و ما میتوانیم با هزینه خیلی کم تغییر چشمگیری در دکوراسیون خود ایجاد کنیم .

خرید تابلو دکوری روشی است برای دلنشین کردن فضای شما و یکی از محصولاتی است که می تواند نشانگر ذوق و علاقه شما به هنر و انرژی مثبتی که به خانه و یا محیط کار القا می کنید باشد .

خرید تابلو دکوری

یکی از نکات خیلی مهم در خرید تابلو دکوری هماهنگی و همخوانی طرح تابلو با عناصر و المان های موجود در اطراف آن می باشد و حتی هماهنگی رنگ آن با پرده ، کوسن و مبلمان می تواند جلوه خیلی خوبی به فضای شما داده و آنرا به توازن بهتری برساند .

تابلو دکوری

آرامش در اتاق خواب یکی از مزیت هایی است که شما را برای یک روز پر انرژی آماده می کند و می توانید با نصب یک تابلو آرامش بخش این حس را ایجاد کنید .

اگر می خواهید اتاق خواب شما باشکوه تر بنظر برسد سعی کنید تابلو را روبروی تخت خود نصب کنید .

سعی کنید در دکوراسیون از تمام المان ها به اندازه درست استفاده کنید و تمام فضای خود را شبیه بهم نکنید ، مثلا گر از طرح راه راه استفاده می کنید فقط در یک یا دو قسمت از دکور خود استفاده کنید و یا وقتی از رنگ سبز استفاده می کنید طیف متفاوتی از رنگ سبز تیره تا سبز روشن را بکار گیرید و با این روش دکور شما چشمگیر خواهد شد .

وقتی وارد فضایی می شوید که مبلمان و دکور زیبایی دارد اما دیوارهای آن خالیست ، خالی بودن دیوارها اثر منفی در دکوراسیون دارد و می توان با نصب چند تابلو به فضای مرده آن روح تزریق کرد و فضای شاد و پرانرژی داشت .

فرقی نمی کند شما به کدام سبک دکوراسیون علاقمند هستید ولی سعی کنید هر تابلویی که استفاده ی کنید باید رنگ های آن فضا با تابلو شما همخوانی داشته باشد و باعث انگیزه و انرژی در شما شود .

دیدگاهتان را بنویسید